Ремонт та обслуговування офісної техніки

Ми надаємо якісні послуги з обслуговування офісної техніки будь-яких виробників .
Ми надаємо такі послуги:
• ремонт копірів ,
• ремонт принтерів ( лазерних і струменевих ) ,
• ремонт комп’ютерів;
• ремонт ноутбуків;
• ремонт МФУ;
• ремонт факсів;
• ремонт моніторів;
• ремонт ДБЖ;
• ремонт проекторів та іншої офісної техніки.
При кожному зверненні клієнта ми не просто усуваємо неполадки , а й проводимо повну діагностику апарату і представляємо клієнту звіт, що містить інформацію про технічний стан та рекомендації з використання та обслуговування для забезпечення безперебійної роботи техніки .
ПОРЯДОК І ШВИДКІСТЬ ВИКОНАННЯ РОБІТ
Коли ви звертаєтеся в наш сервісний центр, ми приймаємо вашу техніку під розписку, для подальшої діагностики. При прийомі ми озвучимо результат попереднього огляду і приблизну вартість ремонту. Діагностика відбувається на протязі двох робочих днів, залежно від завантаження наших інженерів. Якщо немає часу чекати , доступна послуга ” терміновий ремонт ” . Після того як проведена діагностика, вам передзвонить наш сервіс- менеджер і погодить з вами необхідний комплекс робіт, їх точну вартість і термін виконання. Тільки після вашої згоди, ми приступаємо до ремонту і замовляємо необхідні матеріали. Як тільки ремонт завершено, ваш апарат протестований і готовий до видачі, ми повідомляємо клієнта про готовність. Пам’ятайте, що на свої роботи ми надаємо гарантію та документи, що підтверджують їх виконання. При наступних зверненнях в наш сервіс, вам буде надана знижка постійного клієнта. Загальна тривалість діагностики і ремонту найчастіше становить від одного до трьох робочих днів.
Гарантія на виконані роботи
Ми робимо нашу роботу якісно , тому даємо гарантію на те що робимо. Якщо протягом гарантійного терміну після ремонту у Вас з’явилися знову старі несправності , ми усунемо їх максимально швидко. Якщо випадок гарантійний, ваш апарат буде ремонтуватися позачергово.
Такої високої якості та швидкості робіт ми досягли завдяки кваліфікованим інженерам , з досвідом роботи не менше трьох років. Саме тому при зверненні до нас ви завжди впевнені в тому що ваш пристрій буде відлагодженний у мінімальний термін.

Задати запитання

Витратні матеріали

Пропонуємо весь спектр оригінальних, а також якісних сумісних витратних матеріалів і запчастин для офісної техніки. Наша головна відмінність від конкурентів – індивідуальний підхід до кожного клієнта, широта і якість пропонованої продукції. Компанія ЛеоПрінт зможе задовольнити потреби будь-якого замовника цікавою ціною, вигідними умовами співпраці, гарантією якості продукції і широким асортиментом!
Наша команда
У нашій дружній компанії працюють висококваліфіковані фахівці, які завжди допоможуть зробити оптимальний вибір і забезпечать при потребі технічної та інформаційною підтримкою.
Наші принципи
Компанія ЛеоПрінт є великим постачальником широкого переліку оригінальних і якісних сумісних матеріалів для принтерів, копіювальних апаратів, МФУ і факсів провідних виробників, таких як Canon, HP, Samsung, Xerox, Lexmark, Minolta, Toshiba, Ricoh і багатьох інших. Широкий вибір сумісних запчастин для ремонту техніки і витратних матеріалів для перезаправлення і відновлення картриджів, що поставляється нашою компанією, дозволяє не тільки істотно економити на друку, а й отримувати якість відбитків порівнянне з оригіналом!
Співпрацюючи з компанією DW Група Ви автоматично приймаєте участь в бонусної програмі для партнерів , а також у маркетингових акціях з безліччю цінних призів та заохочень ! В дилерській частини сайту Вас чекає зручний і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс формування замовлень з актуальним наявністю товарів на складі , автоматичне керування новинами та розсилками , фінансова інформація і інші функції дозволяють спростити і зробити роботу максимально зручною у будь-який час дня і ночі !
Запрошуємо до співпраці всі компанії , які закуповують пропоновану нами продукцію і готові допомогти новим компаніям у розвитку бізнесу у вашому регіоні!

Замовити прайс-лист

Індивідуальні замовлення картриджів

Завдяки тісній співпраці з компанією Е2 дистрибюторами якої ми є на теренах західної України ми готові задовільнити потреби любого найвибагливішого клієнта.
Компанія Е2- це молоде виробництво тонерних картриджів на теренах Україні, але із багаторічним зарубіжним досвідом, використання яких абсолютно безпечно і легально на лазерних принтерах будь-якого виробника світу.
Якість продукту є найвищим у порівнянні з іншими виробниками сумісних картриджів. При використанні картриджів компанії Е2 ви зажди впевненні у якості друку такіж як у оригінальних картриджах, тому що у наших картриджах використанні деталі з повишеною зносостійкістю, що дозволяє збільшити кількість заправок при меншій кількості регенерацій, що далеко неможна сказати про наших конкурентів.
Та найголовнішою відмінністю нас серед інших компіній є те, що ЛеоПрінт разом з компанією Е2 виготовляєм індивідуальні картриджі яким немає аналогів у жодній компанії.

Заправка картриджів

Заправка картриджів для принтерів , копіювальних апаратів , факсів та багатофункціональних пристроїв дозволяє значно знизити витрати на експлуатацію офісної техніки. Коли в картриджі принтера закінчується тонер , і якість відбитків стає неприпустимим , працездатність пристрою можна відновити двома способами: придбати новий картридж або заправити наявний. Різниця у вартості нового картриджа і вартості його заправки досить істотна : ціна нового картриджа компанії Е2 для середнього офісного принтера складає 250 … 300 гривень , у той час як заправка картриджа до такого принтеру обійдеться власникові всього лише в 44 … 49 гривень.
ВИБЕРІТЬ СВОЮ ЦІНУ ЗАПРАВКИ

Економ Пакет обслуговування
“ЕКОНОМ”
Заправка від 44грн
Регенерація від 145грн
При обслуговуванні ми використовуємо витратні матеріали Integral, Katun, MK Imaging
Пакет обслуговування
“GOLD”
Заправка від 49грн
Регенерація від 160грн
При обслуговуванні використовується тільки Static control, LG, Fujitsu Mitsubishi це визнані лідери ринку витратних матеріалів які також використовують при виготовленні наших нових картриджів.
Пакет обслуговування
“Вільна голова”
Обслуговування від 80грн
Послуга вільна Голова дозволяє вам забути за проблеми вибору як виду обслуговування так і пошуку нового картриджа, адже ви оплачуєте одну сталу ціну незважаючи чи це буде регенерація чи повна заміна картриджа. З послугою вільна голова ви завжди впевненні у найвищій якості друку без лишніх заморочувань.

У нас ви можете заправити картриджи до таких принтерів як:

Заправка відбувається у декілька етапів

Повна розборка та чистка
Заправка
Зборка та змащування
Тестування (друк
тестових сторінок)
Пакування в
світлонепроникну плівку
Доставка та встановлення
картрилджа у ваш принтер

ГАРАНТІЯ
Ми дорожимо своєю репутацією. Тому , на свої послуги ми надаємо гарантію. Ми гарантуємо , що :

• Для Вашої картриджа використані якісні витратні матеріали ;
• Картридж видрукує не менша кількість сторінок , ніж заявлено його характеристиками ;
• Картридж буде друкувати без дефектів у вигляді смуг , точок тощо ;
У Вас виникли проблеми після заправки ?
Ми готові усунути несправність безкоштовно , Вам необхідно тільки надати картридж і чек про оплату. Також , на картриджі мають бути збережені наші пломби і наклейки . Наша компанія покращує сервіс щодня. Ми готові йти на зустріч кожному клієнту ,і ми піклуємось про кожного клієнта . Не залежно від того , як часто Ви до нас звертаєтеся . Принесли Ви один картридж , або декілька.