Заправка картриджів

Заправка картриджів для принтерів , копіювальних апаратів , факсів та багатофункціональних пристроїв дозволяє значно знизити витрати на експлуатацію офісної техніки. Коли в картриджі принтера закінчується тонер , і якість відбитків стає неприпустимим , працездатність пристрою можна відновити двома способами: придбати новий картридж або заправити наявний. Різниця у вартості нового картриджа і вартості його заправки досить істотна : ціна нового картриджа компанії Е2 для середнього офісного принтера складає 250 … 300 гривень , у той час як заправка картриджа до такого принтеру обійдеться власникові всього лише в 44 … 49 гривень.
ВИБЕРІТЬ СВОЮ ЦІНУ ЗАПРАВКИ

Економ Пакет обслуговування
“ЕКОНОМ”
Заправка від 44грн
Регенерація від 145грн
При обслуговуванні ми використовуємо витратні матеріали Integral, Katun, MK Imaging
Пакет обслуговування
“GOLD”
Заправка від 49грн
Регенерація від 160грн
При обслуговуванні використовується тільки Static control, LG, Fujitsu Mitsubishi це визнані лідери ринку витратних матеріалів які також використовують при виготовленні наших нових картриджів.
Пакет обслуговування
“Вільна голова”
Обслуговування від 80грн
Послуга вільна Голова дозволяє вам забути за проблеми вибору як виду обслуговування так і пошуку нового картриджа, адже ви оплачуєте одну сталу ціну незважаючи чи це буде регенерація чи повна заміна картриджа. З послугою вільна голова ви завжди впевненні у найвищій якості друку без лишніх заморочувань.

У нас ви можете заправити картриджи до таких принтерів як:

Заправка відбувається у декілька етапів

Повна розборка та чистка
Заправка
Зборка та змащування
Тестування (друк
тестових сторінок)
Пакування в
світлонепроникну плівку
Доставка та встановлення
картрилджа у ваш принтер

ГАРАНТІЯ
Ми дорожимо своєю репутацією. Тому , на свої послуги ми надаємо гарантію. Ми гарантуємо , що :

• Для Вашої картриджа використані якісні витратні матеріали ;
• Картридж видрукує не менша кількість сторінок , ніж заявлено його характеристиками ;
• Картридж буде друкувати без дефектів у вигляді смуг , точок тощо ;
У Вас виникли проблеми після заправки ?
Ми готові усунути несправність безкоштовно , Вам необхідно тільки надати картридж і чек про оплату. Також , на картриджі мають бути збережені наші пломби і наклейки . Наша компанія покращує сервіс щодня. Ми готові йти на зустріч кожному клієнту ,і ми піклуємось про кожного клієнта . Не залежно від того , як часто Ви до нас звертаєтеся . Принесли Ви один картридж , або декілька.